:: PRODUKTY ::


Catuaba dla wytrwałych imprezowiczów i wytrałych kochanków - kiedy inni kończą noc o północy - Ty dopiero wchodzisz na obroty!
Catuaba w proszku - Dla wielbicieli - przyrządzasz według swojego uznania i delektujesz się! - stosowanie: 1 łyżkę zalać 1/4 litra wrzącej wody i wymieszać. Można również wymieszać z kawą, mlekiem, kakao lub sokami. Czas reakcji w zależności od organizmu wynosi około 20 - 30 minut.
Catuaba (kora) - Dla tradycjonalistów - może być słabsza lub mocniejsza - zawsze nakręca i stawia wszystko na nogi! - stosowanie: 1 łyżkę zalać 1/4 litra wrzącej wody i zaparzyć, spożywać po 30 minutach. Czas reakcji w zależności od organizmu wynosi około 20 - 30 minut.
Catuaba w kapsułkach - Dla wygodnych - łykasz kiedy potrzebujesz! Wygodna postać pozwala mieć ją zawsze przy sobie, kiedy jest to konieczne - stosowanie: zażywać po 1-2 tabletki dziennie.
Catuaba ekstrakt - Dla wygody  po prostu  - rozpuszcza się w wodzie...  i już! - stosowanie: środek rozpuszcza się w każdym napoju. Stosujemy 3 razy dziennie po 20 kropli. Czas reakcji w zależności od organizmu wynosi około 20 - 30 minut.

Żeby zwiększyć swoją potencję seksualną catuabę można spożywać codziennie przez okres 3 tygodni.
Uwagi: Suplement diety przeznaczony dla dorosłych.
Nie mieszać z alkoholem, nie przekraczać zalecanej dawki dziennej.
Suplementy diety nie powinny być stosowane jako substytuty zróżnicowanej diety.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


HOME   O NAS   SKLEP   PRODUKTY   O CATUABIE   KONTAKT